Розклад руху автобусів Кострижівка

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Кострижівка, Чернiвецької області. Онлайн табло Кострижівка на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Данний автовокзал приймає автобуси за 1 напрямком. В загальному через автостанцію проходить 3 маршрути. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населенних пунктів як Чернівці та .

Автовокзал Кострижівка не працює цілодобово. У проміжку часу з 15:00 по 07:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 16 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 07:15 за маршрутом Кострижівка — Чернівці. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 15:00 за напрямком Кострижівка — Чернівці. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 16 годин і 15 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Адреса автовокзалу: - (показати на карті)

5 5 1130
×

Кострижівка — Чернівці 07:15, 10:30, 15:00

Автовокзал, Кострижовка расписание движения автобусов

Автовокзал Кострижовка, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала

Автовокзал (автостанція) Кострижівка

Сусідні автовокзали: автовокзал Заліщики Тернопiльської області (2 км), автовокзал Заставна Чернiвецької області (17 км), автовокзал Товсте Тернопiльської області (23 км), автовокзал Снятин Івано-Франківської області (25 км), автовокзал Борщів Тернопiльської області (30 км).