Розклад руху автобусів Кострижівка


На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Кострижівка, Чернівецької області. Онлайн табло Кострижівка на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 1 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 3 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Чернівці.

зверніть увагу
Кострижівка — Чернівці 07:15, 10:30, 15:00

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Кострижівка

Автовокзал Кострижівка не працює цілодобово. У проміжку часу з 15:00 по 07:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 16 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 07:15 за маршрутом Кострижівка — Чернівці. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 15:00 за напрямком Кострижівка — Чернівці. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 16 годин і 15 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Біля автовокзалу знаходиться: залізнична станція, вокзал "Кострижівка".

Сусідні автовокзали: автовокзал Заліщики (~2 км), автовокзал Заставна (~17 км), автовокзал Товсте (~23 км), автовокзал Снятин (~25 км), автовокзал Борщів (~30 км).

Автовокзал Кострижовка, расписание движения автобусов

Автовокзал Кострижовка, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .