Розклад руху автобусів Слов'янськ
На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Слов'янськ, Донецької області. Онлайн табло Слов'янськ на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 70 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 258 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Краматорськ, Донецьк, Билбасівка, Лиман, Дружківка, Покровськ, Святогірськ, Сєвєродонецьк та Барвінкове.
зверніть увагу | |
Слов'янськ — Добропілля | 05:00, 09:25, 14:05 |
---|---|
Слов'янськ — Краматорськ | 05:00, 05:50, 06:00, 06:24, 06:35, 06:49, 07:12, 07:36, 07:50, 08:00, 08:40, 09:00, 09:12, 09:24, 09:35, 09:50, 10:30, 10:45, 11:24, 11:36, 11:48, 12:15, 12:45, 13:00, 13:15, 13:30, 13:50, 14:30, 14:50, 15:00, 15:12, 15:24, 15:50, 16:08, 16:20, 16:35, 16:50, 17:00, 17:16, 17:45, 18:15, 19:20 |
Слов'янськ — Донецьк | 05:00, 05:40, 08:00, 08:15, 08:35, 09:20, 09:30, 10:00, 10:30, 10:45, 11:00, 11:15, 11:50, 12:45, 13:20, 14:05, 14:30, 15:10, 15:25, 15:45, 16:15, 16:30, 17:15, 17:35, 17:50, 18:00, 18:30 |
Слов'янськ — Билбасівка | 05:10, 06:30, 06:45, 07:10, 07:45, 08:30, 09:00, 09:20, 09:50, 11:15, 12:00, 12:55, 13:40, 14:45, 15:15, 15:45, 16:25, 17:30, 17:45, 18:45, 19:20 |
Слов'янськ — Дружківка | 05:30, 07:22, 08:20, 08:50, 10:05, 11:10, 12:35, 13:55, 14:10, 15:35, 17:25, 18:00 |
Краматорськ — Харків | 05:55, 07:10, 14:40, 16:40 |
Слов'янськ — Сніжне | 06:00 |
Лиман — Донецьк | 06:05, 07:05 |
Слов'янськ — Білозерське | 06:10, 12:50 |
Слов'янськ — Пискунівка | 06:10, 13:30, 16:30 |
Слов'янськ — Покровськ | 06:10, 06:55, 10:00, 12:50, 13:00, 14:15, 14:20, 14:30, 16:15 |
Слов'янськ — Маріуполь | 06:15 |
Слов'янськ — Лиман | 06:20, 06:40, 07:10, 08:30, 08:50, 09:20, 10:10, 10:40, 12:00, 12:15, 13:00, 13:30, 14:05, 15:00, 17:00, 17:20, 17:30, 18:00, 19:00 |
Слов'янськ — с. Знам'янка | 06:20, 09:30, 14:00, 18:00 |
Святогірськ — Донецьк | 06:25, 10:10, 11:30, 12:10, 16:00, 18:55 |
Слов'янськ — Сєвєродонецьк | 06:30, 08:40, 10:00, 14:40, 15:35 |
Слов'янськ — Барвінкове | 06:30, 08:30, 11:30, 13:30, 18:15 |
Слов'янськ — Краснопілля | 06:30, 14:45 |
Слов'янськ — с. Новомиколаївка | 06:40, 10:00, 13:10, 15:50 |
Краматорськ — Луганськ | 06:40, 08:05 |
Слов'янськ — Святогірськ | 06:40, 10:00, 11:45, 14:20, 16:20 |
Слов'янськ — Харків | 06:40, 10:40 |
Миколаївка — Донецьк | 06:45 |
Слов'янськ — Сєдове | 06:55 |
Слов'янськ — Кривий Ріг | 07:00 |
Слов'янськ — Горлівка | 07:05, 14:10 |
Ізюм — Донецьк | 07:20, 08:45 |
Краматорськ — Бахмут | 07:20, 11:00 |
Костянтинівка — Святогірськ | 07:20, 12:15 |
Слов'янськ — с. Покровське | 07:30, 10:20, 13:20, 16:20 |
Святогірськ — Запоріжжя | 07:35 |
Костянтинівка — Харків | 07:45 |
Святогірськ — Бердянськ | 07:55 |
Слов'янськ — Куп'янськ | 07:55 |
Сєвєродонецьк — Краматорськ | 07:55, 09:46 |
Донецьк — Святогірськ | 08:25, 09:45, 11:55, 12:40, 12:50, 13:50, 16:00, 16:55, 19:05 |
Горлівка — Святогірськ | 08:30, 15:05 |
Святогірськ — Костянтинівка | 09:00, 17:20 |
Слов'янськ — Єнакієве | 09:00 |
Покровськ — Харків | 09:10 |
Святогірськ — Маріуполь | 09:10, 16:50 |
Шахтарськ — Святогірськ | 09:30 |
Бахмут — Краматорськ | 09:35, 13:15 |
Святогірськ — Горлівка | 09:55, 17:50 |
Сніжне — Святогірськ | 10:15, 11:15 |
Краматорськ — Сєвєродонецьк | 10:25, 12:40 |
Слов'янськ — Селидове | 10:30, 17:15 |
Горішні Плавніе — Святогірськ | 10:38 |
Донецьк — Лиман | 11:35, 14:25 |
Чистякове — Харків | 11:45 |
Слов'янськ — Лозова | 12:00 |
Краматорськ — Суми | 12:15 |
Святогірськ — Сніжне | 12:20, 13:45 |
Харків — Чистякове | 12:55 |
Маріуполь — Святогірськ | 13:05 |
Слов'янськ — Первомайськ | 13:30 |
Харків — Краснодар (РФ) | 13:45 |
Святогірськ — Горішні Плавніе | 14:15 |
Донецьк — Ізюм | 14:55, 16:15 |
Святогірськ — Розівка | 15:00 |
Святогірськ — Шахтарськ | 15:30 |
Слов'янськ — Анапа (РФ) | 15:55, 15:55 |
Слов'янськ — Луганськ | 16:00 |
Єнакієве — Краматорськ | 16:05 |
Запоріжжя — Святогірськ | 16:45 |
Краматорськ — Єнакієве | 17:35 |
Бердянськ — Святогірськ | 17:45 |
Луганськ — Краматорськ | 17:50, 19:10 |
Харків — Краматорськ | 18:00 |
Харків — Покровськ | 19:25 |
Довідкова інформація
Автовокзал Слов'янськ не працює цілодобово. У проміжку часу з 19:30 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 9 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 05:00 за маршрутом Слов'янськ — Добропілля. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 19:25 за напрямком Харків — Покровськ. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 9 годин і 35 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. К.Маркса, 47. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції.
Біля автовокзалу знаходиться: азс "AZIMUT"; коледж "СПУ технологічне відділення"; автобусна станція, автовокзал "Міжміський автовокзал м. Слов'янськ"; автобусна станція, автовокзал "Міський автовокзал"; ресторан (не фаст-фуд) "Мираж"; будівля суду "Слов'янський міськрай суд"; невеликий пам'ятник видатним людям "Пам’ятник Артему (Ф. А. Сергєєву)"; загальноосвітня школа "Слов'янський педагогічний ліцей"; банкомат або автомат самообслуговування "Ощадбанк"; залізнична станція, вокзал "Слов'янськ-Гілка" та пошта "Нова пошта №1".
Контакти та адреса розташування
Адреса автовокзалу:
вул. К.Маркса, 47
Телефон для довідок:
0626235178
Сусідні автовокзали: автовокзал Краматорськ (~13 км), автовокзал Святогірськ (~21 км), автовокзал Лиман (~22 км), автовокзал Дружківка (~25 км), автовокзал Костянтинівка «податкова» (~38 км).
Автовокзал Славянск, расписание движения автобусов
Автовокзал Славянск, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.