Розклад руху автобусів Харків «Автолюкс»

Харків — Київ 00:45, 06:40, 07:20, 12:30, 16:15, 21:30, 23:30

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Харків «Автолюкс»

4.5 5 1 1162

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Харків «Автолюкс» , Харківської області. Онлайн табло Харків «Автолюкс» на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 1 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 7 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Київ.

Біля автовокзалу знаходиться: місце зупинки транспорту "Харків-Левада", місце зупинки транспорту "Автовокзал", кав'ярня "Пиццерия", кав'ярня "Пицца" і кав'ярня "Пан Чебурек".

Автовокзал Харків «Автолюкс» працює цілодобово. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 00:45 за маршрутом Харків — Київ. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 23:30 за напрямком Харків — Київ. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 1 годин і 15 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою просп. Гагаріна, 22 (офіс Автолюкс). На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції.

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: просп. Гагаріна, 22 (офіс Автолюкс)
Телефон для довідок: 0577325471

Сусідні автовокзали: автовокзал Харків Харківської області (1 км), автовокзал Харків АС-3 Харківської області (2 км), автовокзал Харків АС-2 Харківської області (3 км), автовокзал Харків КДП «Привокзальний» Харківської області (4 км), автовокзал Харків ДП «Холодна гора» Харківської області (5 км).

Автовокзал Харьков «Автолюкс», расписание движения автобусов

Автовокзал Харьков «Автолюкс», принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.