Розклад руху автобусів Харків «Автолюкс»

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Харків «Автолюкс», Харківської області. Онлайн табло Харків «Автолюкс» на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Данний автовокзал приймає автобуси за 1 напрямком. В загальному через автостанцію проходить 7 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населенних пунктів як Київ та .

Автовокзал Харків «Автолюкс» працює цілодобово. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 00:45 за маршрутом Харків — Київ. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 23:30 за напрямком Харків — Київ. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 1 годин і 15 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою просп. Гагаріна, 22 (офіс Автолюкс). На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції Харків «Автолюкс».

Адреса автовокзалу: просп. Гагаріна, 22 (офіс Автолюкс) (показати на карті)
Телефон для довідок: 0577325471

5 5 1104
×

Харків — Київ 00:45, 06:40, 07:20, 12:30, 16:15, 21:30, 23:30

Автовокзал, Харьков «Автолюкс» расписание движения автобусов

Автовокзал Харьков «Автолюкс», принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за этим телефоном: 0577325471

Автовокзал (автостанція) Харків «Автолюкс»

Сусідні автовокзали: автовокзал Харків Харківської області (1 км), автовокзал Харків АС-3 Харківської області (2 км), автовокзал Харків АС-2 Харківської області (3 км), автовокзал Харків КДП «Привокзальний» Харківської області (4 км), автовокзал Харків ДП «Холодна гора» Харківської області (5 км).