Розклад руху автобусів Красноград

Київ — Донецьк 00:55
Одеса — Харків 05:20
Київ — Бердянськ 23:40
Донецьк — Київ 23:50

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Красноград

4.5 5 1 3397

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Красноград , Харківської області. Онлайн табло Красноград на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 4 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 4 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Донецьк, Харків, Бердянськ та Київ.

Автовокзал Красноград працює цілодобово. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 00:55 за маршрутом Київ — Донецьк. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 23:50 за напрямком Донецьк — Київ. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 1 годин і 5 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Полтавська, 91. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. Полтавська, 91

Сусідні автовокзали: автовокзал Кегичівка Харківської області (24 км), автовокзал Зачепилівка Харківської області (25 км), автовокзал Карлівка Полтавської області (26 км), автовокзал Слобожанське (Чапаєве) Харківської області (31 км), автовокзал Перещепине Дніпропетровської області (39 км).

Автовокзал Красноград, расписание движения автобусов

Автовокзал Красноград, принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .