Розклад руху автобусів Красноград

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Красноград, Харківської області. Онлайн табло Красноград на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Данний автовокзал приймає автобуси за 4 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 4 маршрути. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населенних пунктів як Донецьк, Харків, Бердянськ, Київ та .

Автовокзал Красноград працює цілодобово. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 00:55 за маршрутом Київ — Донецьк. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 23:50 за напрямком Донецьк — Київ. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 1 годин і 5 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Полтавська, 91. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Адреса автовокзалу: вул. Полтавська, 91 (показати на карті)

5 5 3321
×

Київ — Донецьк 00:55
Одеса — Харків 05:20
Київ — Бердянськ 23:40
Донецьк — Київ 23:50

Автовокзал, Красноград расписание движения автобусов

Автовокзал Красноград, принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала

Автовокзал (автостанція) Красноград

Сусідні автовокзали: автовокзал Кегичівка Харківської області (24 км), автовокзал Зачепилівка Харківської області (25 км), автовокзал Карлівка Полтавської області (26 км), автовокзал Слобожанське (Чапаєве) Харківської області (31 км), автовокзал Перещепине Днiпропетровської області (39 км).