Розклад руху автобусів Красноград

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Красноград, Харківської області. Онлайн табло Красноград на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Данний автовокзал приймає автобуси за 4 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 4 маршрути. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населенних пунктів як Донецьк, Харків, Бердянськ, Київ та .

Біля автовокзалу знаходиться: громадський туалет.

Автовокзал Красноград працює цілодобово. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 00:55 за маршрутом Київ — Донецьк. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 23:50 за напрямком Донецьк — Київ. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 1 годин і 5 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Полтавська, 91. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Адреса автовокзалу: вул. Полтавська, 91 відкрити карту

55833

Київ — Донецьк00:55
Одеса — Харків05:20
Київ — Бердянськ23:40
Донецьк — Київ23:50

Автовокзал, Красноград расписание движения автобусов

Автовокзал Красноград, принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала

Красноград

Сусідні автовокзали: автовокзал Кегичівка Харківської області (24 км), автовокзал Зачепилівка Харківської області (25 км), автовокзал Карлівка Полтавської області (26 км), автовокзал Чапаєве Харківської області (31 км), автовокзал Перещепине Днiпропетровської області (39 км).