Розклад руху автобусів Каланчак

Херсон — Сімферополь 07:45
Херсон — Керч 09:35
Хорли — Армянськ 09:45, 16:45
Херсон — Севастополь (Пн,Ср,Пт) 10:00
Севастополь — Херсон (Вт,Чт,Сб) 14:35
Керч — Херсон 16:20
Сімферополь — Херсон 18:45
Сімферополь — Скадовськ 20:35

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Каланчак

4.5 5 1 6658

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Каланчак , Херсонської області. Онлайн табло Каланчак на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 8 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 9 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Армянськ, Сімферополь, Керч, Севастополь (Пн,Ср,Пт), Херсон (Вт,Чт,Сб), Херсон та Скадовськ.

Автовокзал Каланчак не працює цілодобово. У проміжку часу з 21:00 по 07:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 10 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 07:45 за маршрутом Херсон — Сімферополь. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 20:35 за напрямком Сімферополь — Скадовськ. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 11 годин і 10 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Сімферопольська, 1. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції.

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. Сімферопольська, 1
Телефон для довідок: 0553021303

Сусідні автовокзали: автовокзал Чаплинка Херсонської області (23 км), автовокзал Скадовськ Херсонської області (33 км), автовокзал Нова Каховка Херсонської області (57 км), автовокзал Олешки (Цюрупинськ) Херсонської області (59 км), автовокзал Каховка Херсонської області (64 км).

Автовокзал Каланчак, расписание движения автобусов

Автовокзал Каланчак, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.