Розклад руху автобусів Стара Синява

4.5 5 1 6541

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Стара Синява, Хмельницької області. Онлайн табло Стара Синява на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 4 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 7 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Кам'янець-Подільський, Тернопіль, Хмельницький та Вінниця.

Автовокзал Стара Синява не працює цілодобово. У проміжку часу з 20:00 по 06:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 10 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 06:45 за маршрутом Стара Синява — Кам'янець-Подільський. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 19:52 за напрямком Хмільник — Хмельницький. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 10 годин і 53 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Миру, 2. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції.

Адреса автовокзалу: вул. Миру, 2
Телефон для довідок: 0385022073

Стара Синява — Кам'янець-Подільський 06:45, 10:40
Хмільник — Тернопіль 06:55, 07:05
Старокостянтинів — Вінниця 09:00
Хмільник — Хмельницький 13:45, 19:52

Автовокзал, Старая Синява расписание движения автобусов

Автовокзал Старая Синява, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.

Автовокзал (автостанція) Стара Синява

Сусідні автовокзали: автовокзал Летичів Хмельницької області (25 км), автовокзал Хмільник Вінницької області (27 км), автовокзал Старокостянтинів Хмельницької області (33 км), автовокзал Деражня Хмельницької області (39 км), автовокзал Літин Вінницької області (46 км).