Розклад руху автобусів Стара Синява

Стара Синява — Кам'янець-Подільський 06:45, 10:40
Хмільник — Тернопіль 06:55, 07:05
Старокостянтинів — Вінниця 09:00
Хмільник — Хмельницький 13:45, 19:52

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Стара Синява

4.5 5 1 6566

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Стара Синява , Хмельницької області. Онлайн табло Стара Синява на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 4 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 7 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Кам'янець-Подільський, Тернопіль, Хмельницький та Вінниця.

Автовокзал Стара Синява не працює цілодобово. У проміжку часу з 20:00 по 06:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 10 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 06:45 за маршрутом Стара Синява — Кам'янець-Подільський. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 19:52 за напрямком Хмільник — Хмельницький. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 10 годин і 53 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Миру, 2. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції.

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. Миру, 2
Телефон для довідок: 0385022073

Сусідні автовокзали: автовокзал Летичів Хмельницької області (25 км), автовокзал Хмільник Вінницької області (27 км), автовокзал Старокостянтинів Хмельницької області (33 км), автовокзал Деражня Хмельницької області (39 км), автовокзал Літин Вінницької області (46 км).

Автовокзал Старая Синява, расписание движения автобусов

Автовокзал Старая Синява, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.