Розклад руху автобусів Віньківці


На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Віньківці, Хмельницької області. Онлайн табло Віньківці на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 5 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 7 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Чернівці, Київ, Волочиськ та Кам'янець-Подільський.

зверніть увагу
Віньківці — Чернівці 07:10, 11:15
Кам'янець-Подільський — Київ 11:55, 22:30
Нова Ушиця — Волочиськ 13:30
Киів — Кам'янець-Подільський 17:40
Київ — Кам'янець-Подільський 20:20

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Віньківці

Автовокзал Віньківці не працює цілодобово. У проміжку часу з 22:30 по 07:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 8 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 07:10 за маршрутом Віньківці — Чернівці. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 22:30 за напрямком Кам'янець-Подільський — Київ. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 8 годин і 40 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Першотравнева, 8. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції.

Біля автовокзалу знаходиться: станція "Віньківці"; невеликий пам'ятник видатним людям "Тарас Шевченко"; ресторан (не фаст-фуд) "Мрія"; кав’ярня "Фемілі"; аптека "Народна Аптека"; поліклініка "Віньковецька районна поліклініка"; лікарня (зі стаціонаром) "Дитяче відділення ЦРЛ"; поліклініка "Лабораторія"; лікарня (зі стаціонаром) "Неврологічне відділення ЦРЛ"; лікарня (зі стаціонаром) "Терапевтичне відділення ЦРЛ"; міська ратуша "Віньковецька селищна рада"; паб "СВ"; банк або кредитна спілка "Ощадбанк"; заклади центральної влади "В.Р.А.Ц.С."; паб "56"; кав’ярня "Wenecja" та банк або кредитна спілка "Райфайзен банк Аваль".

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. Першотравнева, 8
Телефон для довідок: 0384621462

Сусідні автовокзали: автовокзал Нова Ушиця (~23 км), автовокзал Деражня (~31 км), автовокзал Бар (~33 км), автовокзал Ярмолинці (~35 км), автовокзал Муровані Курилівці (~43 км).

Автовокзал Виньковцы, расписание движения автобусов

Автовокзал Виньковцы, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.