Розклад руху автобусів Ірпінь


На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Ірпінь, Київської області. Онлайн табло Ірпінь на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 1 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 8 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Київ.

зверніть увагу
Димер — Київ 07:37, 08:29, 10:41, 12:01, 14:01, 16:46, 17:56, 19:26

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Ірпінь

Автовокзал Ірпінь не працює цілодобово. У проміжку часу з 19:30 по 07:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 12 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 07:37 за маршрутом Димер — Київ. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 19:26 за напрямком Димер — Київ. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 12 годин і 11 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Біля автовокзалу знаходиться: азс "EFG"; ресторан (не фаст-фуд) "Мшо Тун"; автомобільна мийка "Швидко Мийка" та офіс, приватна фірма "Rozetka".

Сусідні автовокзали: автовокзал Буча (~5 км), автовокзал Київ АС-2 «Полісся» (~13 км), автовокзал Київ «З/Д вокзал» (~20 км), автовокзал Київ (~24 км), автовокзал Димер (~26 км).

Автовокзал Ирпень, расписание движения автобусов

Автовокзал Ирпень, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .