Автовокзал Борислав — розклад руху автобусів

Східниця — Львів 08:35, 11:20, 18:20

Довідкова інформація

Автовокзал Борислав

4.5 5 1 5024

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автовокзалу Борислав , Львівської області. Онлайн табло Борислав на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 1 напрямками. В загальному через автовокзал проходить 3 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Львів.

Біля автовокзалу знаходиться: шпиталь, лікарня зі стаціонаром "Бориславський міський пологовий будинок", шпиталь, лікарня зі стаціонаром "Бориславська центральна міська лікарня", станція швидкої допомоги "Пункт швидкої медичної допомоги "Борислав" Дрогобицької СШМД", шпиталь, лікарня зі стаціонаром "Бориславська міська дитяча лікарня", банкомат "ПриватБанк" і місцевість, що має власну назву, але не є місцем проживання людей "Рогатка".

Автовокзал Борислав не працює цілодобово. У проміжку часу з 18:30 по 08:30 автовокзал не працює. Цей проміжок становить 14 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автовокзалу о 08:35 за маршрутом Східниця — Львів. Останній міжміський автобус відправляється з автовокзалу о 18:20 за напрямком Східниця — Львів. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 14 годин і 15 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Контакти та адреса розташування

Сусідні автовокзали: автовокзал Трускавець Львівської області (7 км), автовокзал Дрогобич Львівської області (12 км), автовокзал Самбір Львівської області (30 км), автовокзал Стрий АС-2 Львівської області (31 км), автовокзал Старий Самбір Львівської області (35 км).

Автовокзал Борислав, расписание движения автобусов

Автовокзал Борислав, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .