Розклад руху автобусів Борислав

Східниця — Львів 08:35, 11:20, 18:20

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Борислав

4.5 5 1 5036

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Борислав , Львівської області. Онлайн табло Борислав на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 1 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 3 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Львів.

Біля автовокзалу знаходиться: шпиталь, лікарня зі стаціонаром "Бориславський міський пологовий будинок", шпиталь, лікарня зі стаціонаром "Бориславська центральна міська лікарня", станція швидкої допомоги "Пункт швидкої медичної допомоги "Борислав" Дрогобицької СШМД", шпиталь, лікарня зі стаціонаром "Бориславська міська дитяча лікарня", банкомат "ПриватБанк" і місцевість, що має власну назву, але не є місцем проживання людей "Рогатка".

Автовокзал Борислав не працює цілодобово. У проміжку часу з 18:30 по 08:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 14 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 08:35 за маршрутом Східниця — Львів. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 18:20 за напрямком Східниця — Львів. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 14 годин і 15 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Контакти та адреса розташування

Сусідні автовокзали: автовокзал Трускавець Львівської області (7 км), автовокзал Дрогобич Львівської області (12 км), автовокзал Самбір Львівської області (30 км), автовокзал Стрий АС-2 Львівської області (31 км), автовокзал Старий Самбір Львівської області (35 км).

Автовокзал Борислав, расписание движения автобусов

Автовокзал Борислав, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .