Розклад руху автобусів Борислав

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Борислав, Львiвської області. Онлайн табло Борислав на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Данний автовокзал приймає автобуси за 1 напрямком. В загальному через автостанцію проходить 3 маршрути. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населенних пунктів як Львів та .

Біля автовокзалу знаходиться: шпиталь, лікарня зі стаціонаром "Бориславський міський пологовий будинок", шпиталь, лікарня зі стаціонаром "Бориславська центральна міська лікарня", станція швидкої допомоги "Пункт швидкої медичної допомоги "Борислав" Дрогобицької СШМД", шпиталь, лікарня зі стаціонаром "Бориславська міська дитяча лікарня", банкомат "ПриватБанк", місцевість, що має власну назву, але не є місцем проживання людей "Рогатка".

Автовокзал Борислав не працює цілодобово. У проміжку часу з 18:30 по 08:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 14 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 08:35 за маршрутом Східниця — Львів. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 18:20 за напрямком Східниця — Львів. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 14 годин і 15 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Адреса автовокзалу: - (показати на карті)

5 5 3819
×

Східниця — Львів 08:35, 11:20, 18:20

Автовокзал, Борислав расписание движения автобусов

Автовокзал Борислав, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала

Автовокзал (автостанція) Борислав

Сусідні автовокзали: автовокзал Трускавець Львiвської області (7 км), автовокзал Дрогобич Львiвської області (12 км), автовокзал Самбір Львiвської області (30 км), автовокзал Стрий АС-2 Львiвської області (31 км), автовокзал Старий Самбір Львiвської області (35 км).