Розклад руху автобусів Борислав

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Борислав, Львiвської області. Онлайн табло Борислав на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Данний автовокзал приймає автобуси за 1 напрямком. В загальному через автостанцію проходить 3 маршрути. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населенних пунктів як Львів та .

Автовокзал Борислав не працює цілодобово. У проміжку часу з 18:30 по 08:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 14 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 08:35 за маршрутом Східниця — Львів. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 18:20 за напрямком Східниця — Львів. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 14 годин і 15 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Адреса автовокзалу: - (показати на карті)

5 5 4924
×

Східниця — Львів 08:35, 11:20, 18:20

Автовокзал, Борислав расписание движения автобусов

Автовокзал Борислав, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала

Автовокзал (автостанція) Борислав

Сусідні автовокзали: автовокзал Трускавець Львiвської області (7 км), автовокзал Дрогобич Львiвської області (12 км), автовокзал Самбір Львiвської області (30 км), автовокзал Стрий АС-2 Львiвської області (31 км), автовокзал Старий Самбір Львiвської області (35 км).