Розклад руху автобусів Казанка


На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Казанка, Миколаївської області. Онлайн табло Казанка на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 5 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 9 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Дніпро, Миколаїв, Луганськ та Кривий Ріг.

зверніть увагу
Одеса — Дніпро 02:40, 14:50, 15:15, 16:10
Донецьк — Миколаїв 05:20
Луганськ — Миколаїв 06:20, 16:55
Миколаїв — Луганськ 07:35
Одеса — Кривий Ріг 13:55

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Казанка

Автовокзал Казанка не працює цілодобово. У проміжку часу з 17:00 по 02:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 9 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 02:40 за маршрутом Одеса — Дніпро. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 16:55 за напрямком Луганськ — Миколаїв. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 9 годин і 45 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Новобузька. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції.

Біля автовокзалу знаходиться: азс "WOG".

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. Новобузька
Телефон для довідок: 0516491732

Сусідні автовокзали: автовокзал Новий Буг (~29 км), автовокзал Інгулець (~30 км), автовокзал Долинська (~34 км), автовокзал Кривий Ріг АС-2 (~40 км), автовокзал Кривий Ріг АС-1 (~46 км).

Автовокзал Казанка, расписание движения автобусов

Автовокзал Казанка, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.