Розклад руху автобусів Врадіївка


На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Врадіївка, Миколаївської області. Онлайн табло Врадіївка на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 6 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 7 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Миколаїв, Мінськ (Біл), Сирове, Чернівці та Севастополь.

зверніть увагу
Київ — Миколаїв 05:05, 15:25
Мінськ (Біл) — Миколаїв 12:40
Миколаїв — Мінськ (Біл) 12:45
Одеса — Сирове 20:05
Севастополь — Чернівці 21:35
Чернівці — Севастополь 22:37

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Врадіївка

Автовокзал Врадіївка не працює цілодобово. У проміжку часу з 23:00 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 6 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 05:05 за маршрутом Київ — Миколаїв. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 22:37 за напрямком Чернівці — Севастополь. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 6 годин і 28 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Леніна. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції.

Біля автовокзалу знаходиться: залізнична зупинка, полустанок "Сирове"; залізнична зупинка, полустанок "пл. 85 км"; залізнична зупинка, полустанок "пост 92 км"; залізнична зупинка, полустанок "пл. 97 км"; залізнична станція, вокзал "Врадіївка"; залізнична станція, вокзал "Кам'яний Міст"; залізнична зупинка, полустанок "Кирилівка"; залізнична зупинка, полустанок "пл. 108 км" та автобусна станція, автовокзал "Врадіївка".

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. Леніна
Телефон для довідок: 0513591141

Сусідні автовокзали: автовокзал Криве Озеро (~21 км), автовокзал Любашівка (~25 км), автовокзал Первомайськ (Миколаївська обл.) (~27 км), автовокзал Доманівка (~42 км), автовокзал Южноукраїнськ (~45 км).

Автовокзал Врадиевка, расписание движения автобусов

Автовокзал Врадиевка, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.