Автовокзал Баштанка — розклад руху автобусів

Одеса — Дніпропетровськ 01:25, 13:35, 14:55
Миколаїв — Луганськ 06:35
Донецьк — Миколаїв 06:40
Луганськ — Миколаїв 07:40, 18:01
Кіровоград — Миколаїв 16:55

Довідкова інформація

Автовокзал Баштанка

4.5 5 1 2041

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автовокзалу Баштанка , Миколаївської області. Онлайн табло Баштанка на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 5 напрямками. В загальному через автовокзал проходить 8 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Дніпропетровськ, Миколаїв та Луганськ.

Автовокзал Баштанка не працює цілодобово. У проміжку часу з 18:30 по 01:00 автовокзал не працює. Цей проміжок становить 6 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автовокзалу о 01:25 за маршрутом Одеса — Дніпропетровськ. Останній міжміський автобус відправляється з автовокзалу о 18:01 за напрямком Луганськ — Миколаїв. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 7 годин і 24 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Ворошилова. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автовокзалу.

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. Ворошилова
Телефон для довідок: 0515821131

Сусідні автовокзали: автовокзал Новий Буг Миколаївської області (31 км), автовокзал Возсіятське Миколаївської області (38 км), автовокзал Нова Одеса Миколаївської області (52 км), автовокзал Єланець Миколаївської області (54 км), автовокзал Миколаїв Миколаївської області (60 км).

Автовокзал Баштанка, расписание движения автобусов

Автовокзал Баштанка, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.