Автовокзал Єланець — розклад руху автобусів

Миколаїв — Новомар'ївка 08:50
Кіровоград — Миколаїв 10:50
Одеса — Кривий Ріг 12:00
Генічеськ — Київ 14:00
Черкаси — Миколаїв 14:05
Київ — Генічеськ 20:15

Довідкова інформація

Автовокзал Єланець

4.5 5 1 2530

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автовокзалу Єланець , Миколаївської області. Онлайн табло Єланець на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 6 напрямками. В загальному через автовокзал проходить 6 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Новомар'ївка, Миколаїв, Кривий Ріг, Київ та Генічеськ.

Автовокзал Єланець не працює цілодобово. У проміжку часу з 20:30 по 08:30 автовокзал не працює. Цей проміжок становить 12 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автовокзалу о 08:50 за маршрутом Миколаїв — Новомар'ївка. Останній міжміський автобус відправляється з автовокзалу о 20:15 за напрямком Київ — Генічеськ. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 12 годин і 35 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Контакти та адреса розташування

Сусідні автовокзали: автовокзал Возсіятське Миколаївської області (20 км), автовокзал Вознесенськ Миколаївської області (42 км), автовокзал Нова Одеса Миколаївської області (43 км), автовокзал Бобринець Кіровоградської області (47 км), автовокзал Новий Буг Миколаївської області (49 км).

Автовокзал Еланец, расписание движения автобусов

Автовокзал Еланец, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .