Розклад руху автобусів Єланець

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанція Єланець, Миколаївської області. Онлайн табло Єланець на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Данний автовокзал приймає автобуси за 6 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 6 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населенних пунктів як Новомар'ївка, Миколаїв, Кривий Ріг, Київ та Генічеськ.

Автовокзал Єланець не працює цілодобово. У проміжку часу з 20:30 по 08:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 12 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 08:50 за маршрутом Миколаїв — Новомар'ївка. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 20:15 за напрямком Київ — Генічеськ. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 12 годин і 35 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Адреса автовокзалу: - (показати на карті)

551575

Миколаїв — Новомар'ївка08:50
Кіровоград — Миколаїв10:50
Одеса — Кривий Ріг12:00
Генічеськ — Київ14:00
Черкаси — Миколаїв14:05
Київ — Генічеськ20:15

Автовокзал, Еланец расписание движения автобусов

Автовокзал Еланец, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала

Єланець

Сусідні автовокзали: автовокзал Возсіятське Миколаївської області (20 км), автовокзал Вознесенськ Миколаївської області (42 км), автовокзал Нова Одеса Миколаївської області (43 км), автовокзал Бобринець Кiровоградської області (47 км), автовокзал Новий Буг Миколаївської області (49 км).