Розклад руху автобусів Возсіятське

Суми — Коблеве 07:30
Кіровоград — Миколаїв 09:51, 16:00
Одеса — Кривий Ріг 12:26
Черкаси — Миколаїв 13:35

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Возсіятське

4.5 5 1 876

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Возсіятське , Миколаївської області. Онлайн табло Возсіятське на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 4 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 5 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Миколаїв, Коблеве та Кривий Ріг.

Автовокзал Возсіятське не працює цілодобово. У проміжку часу з 16:00 по 07:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 15 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 07:30 за маршрутом Суми — Коблеве. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 16:00 за напрямком Кіровоград — Миколаїв. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 15 годин і 30 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Контакти та адреса розташування

Сусідні автовокзали: автовокзал Єланець Миколаївської області (20 км), автовокзал Новий Буг Миколаївської області (30 км), автовокзал Баштанка Миколаївської області (38 км), автовокзал Бобринець Кіровоградської області (44 км), автовокзал Нова Одеса Миколаївської області (48 км).

Автовокзал Воссиятское, расписание движения автобусов

Автовокзал Воссиятское, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .