Автовокзал Врадіївка — розклад руху автобусів

Київ — Миколаїв 05:05, 15:25
Мінськ (Біл) — Миколаїв 12:40
Миколаїв — Мінськ (Біл) 12:45
Одеса — Сирове 20:05
Севастополь — Чернівці 21:35
Чернівці — Севастополь 22:37

Довідкова інформація

Автовокзал Врадіївка

4.5 5 1 3302

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автовокзалу Врадіївка , Миколаївської області. Онлайн табло Врадіївка на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 6 напрямками. В загальному через автовокзал проходить 7 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Миколаїв, Мінськ (Біл), Сирове, Чернівці та Севастополь.

Автовокзал Врадіївка не працює цілодобово. У проміжку часу з 23:00 по 05:00 автовокзал не працює. Цей проміжок становить 6 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автовокзалу о 05:05 за маршрутом Київ — Миколаїв. Останній міжміський автобус відправляється з автовокзалу о 22:37 за напрямком Чернівці — Севастополь. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 6 годин і 28 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Леніна. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автовокзалу.

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. Леніна
Телефон для довідок: 0513591141

Сусідні автовокзали: автовокзал Криве Озеро Миколаївської області (21 км), автовокзал Любашівка Одеської області (25 км), автовокзал Первомайськ Миколаївської області (27 км), автовокзал Доманівка Миколаївської області (42 км), автовокзал Южноукраїнськ Миколаївської області (45 км).

Автовокзал Врадиевка, расписание движения автобусов

Автовокзал Врадиевка, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.