Розклад руху автобусів Ананьїв


На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Ананьїв, Одеської області. Онлайн табло Ананьїв на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 9 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 11 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Кодима, Липецьке, Одеса, Кишинів (Мол), Точилове, Котовськ, Новогеоргіївка та Жеребкове.

зверніть увагу
Кодима — Одеса 07:15
Ананьїв — Кишинів (Мол) 08:00
Одеса — Липецьке 11:27, 19:10
Одеса — Точилове 13:05
Одеса — Котовськ 15:11
Одеса — Новогеоргіївка 15:15
Котовськ — Одеса 15:25
Одеса — Жеребкове 17:14
Одеса — Кодима 17:40, 18:00

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Ананьїв

Автовокзал Ананьїв не працює цілодобово. У проміжку часу з 19:30 по 07:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 11 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 07:15 за маршрутом Кодима — Одеса. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 19:10 за напрямком Одеса — Липецьке. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 12 годин і 5 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Леніна, 1. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Біля автовокзалу знаходиться: автобусна станція, автовокзал "Автовокзал Ананьева".

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 1

Сусідні автовокзали: автовокзал Любашівка (~28 км), автовокзал Котовськ (~32 км), автовокзал Балта (~35 км), автовокзал Криве Озеро (~38 км), автовокзал Ширяєве (~41 км).

Автовокзал Ананьев, расписание движения автобусов

Автовокзал Ананьев, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .