Розклад руху автобусів Чорноморськ


На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Чорноморськ, Одеської області. Онлайн табло Чорноморськ на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 4 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 5 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Арциз, Ізмаїл, Херсон та Кишинів (Мол).

зверніть увагу
Чорноморськ — Ізмаїл 05:30
Чорноморськ — Херсон 06:00
Чорноморськ — Арциз 10:00, 17:30
Чорноморськ — Кишинів (Мол) 17:00

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Чорноморськ

Автовокзал Чорноморськ не працює цілодобово. У проміжку часу з 17:30 по 05:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 12 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 05:30 за маршрутом Чорноморськ — Ізмаїл. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 17:30 за напрямком Чорноморськ — Арциз. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 12 годин і 0 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Біля автовокзалу знаходиться: паб "Живе Пиво"; заклади центральної влади "Головне управлiння юстицii в Одеськiй областi"; банк або кредитна спілка "Ощадбанк"; аптека "СМАРТЛАБ"; ресторан (не фаст-фуд) "Онлайн ресторан Topfood"; аптека "Бажаемо здоров'я"; аптека "Якість і ціна" та банк або кредитна спілка "Monobank".

Сусідні автовокзали: автовокзал Великодолинське (~8 км), автовокзал Овідіополь (~17 км), автовокзал Одеса (~21 км), автовокзал Білгород-Дністровський (~27 км), автовокзал Шабо (~28 км).

Автовокзал Черноморск, расписание движения автобусов

Автовокзал Черноморск, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .