Розклад руху автобусів Чорноморськ (Іллічівськ)

Іллічівськ — Ізмаїл 05:30
Іллічівськ — Херсон 06:00
Іллічівськ — Арциз 10:00, 17:30
Іллічівськ — Кишинів (Мол) 17:00

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Чорноморськ (Іллічівськ)

4.5 5 1 5338

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Чорноморськ (Іллічівськ) , Одеської області. Онлайн табло Чорноморськ (Іллічівськ) на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 4 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 5 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Арциз, Ізмаїл, Херсон та Кишинів (Мол).

Автовокзал Чорноморськ (Іллічівськ) не працює цілодобово. У проміжку часу з 17:30 по 05:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 12 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 05:30 за маршрутом Іллічівськ — Ізмаїл. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 17:30 за напрямком Іллічівськ — Арциз. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 12 годин і 0 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Контакти та адреса розташування

Сусідні автовокзали: автовокзал Великодолинське Одеської області (8 км), автовокзал Овідіополь Одеської області (17 км), автовокзал Одеса Одеської області (21 км), автовокзал Білгород-Дністровський Одеської області (27 км), автовокзал Шабо Одеської області (28 км).

Автовокзал Черноморск (Ильичевск), расписание движения автобусов

Автовокзал Черноморск (Ильичевск), не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .