Розклад руху автобусів Чорноморськ (Іллічівськ)

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Чорноморськ (Іллічівськ), Одеської області. Онлайн табло Чорноморськ (Іллічівськ) на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Данний автовокзал приймає автобуси за 4 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 5 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населенних пунктів як Арциз, Ізмаїл, Херсон, Кишинів (Мол) та .

Автовокзал Чорноморськ (Іллічівськ) не працює цілодобово. У проміжку часу з 17:30 по 05:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 12 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 05:30 за маршрутом Іллічівськ — Ізмаїл. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 17:30 за напрямком Іллічівськ — Арциз. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 12 годин і 0 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Адреса автовокзалу: - (показати на карті)

5 5 5164
×

Іллічівськ — Ізмаїл 05:30
Іллічівськ — Херсон 06:00
Іллічівськ — Арциз 10:00, 17:30
Іллічівськ — Кишинів (Мол) 17:00

Автовокзал, Черноморск (Ильичевск) расписание движения автобусов

Автовокзал Черноморск (Ильичевск), не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала

Автовокзал (автостанція) Чорноморськ (Іллічівськ)

Сусідні автовокзали: автовокзал Великодолинське Одеської області (8 км), автовокзал Овідіополь Одеської області (17 км), автовокзал Одеса Одеської області (21 км), автовокзал Білгород-Дністровський Одеської області (27 км), автовокзал Шабо Одеської області (28 км).