Розклад руху автобусів Вилкове

Вилкове — Одеса 04:30, 11:50
Київ — Кілія 06:25, 07:10
Вилкове — Білгород-Дністровський 06:30
Вилкове — Херсон 07:50
Кілія — Київ 17:55
Одеса — Кілія 22:22

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Вилкове

4.5 5 1 2580

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Вилкове , Одеської області. Онлайн табло Вилкове на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 6 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 8 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Одеса, Кілія, Білгород-Дністровський, Херсон та Київ.

Біля автовокзалу знаходиться: базар, ринок, торгова площа "Центральний ринок", церква, мечеть, храм "Храм Різдва Пресвятої Богородиці", церква, мечеть, храм "Свято-Миколаївська церква" і банк "ПриватБанк".

Автовокзал Вилкове не працює цілодобово. У проміжку часу з 22:30 по 04:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 6 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 04:30 за маршрутом Вилкове — Одеса. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 22:22 за напрямком Одеса — Кілія. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 6 годин і 8 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Контакти та адреса розташування

Сусідні автовокзали: автовокзал Кілія Одеської області (26 км), автовокзал Татарбунари Одеської області (48 км), автовокзал Ізмаїл Одеської області (59 км), автовокзал Арциз Одеської області (67 км), автовокзал Болград Одеської області (83 км).

Автовокзал Вилково, расписание движения автобусов

Автовокзал Вилково, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .