Розклад руху автобусів Вилкове

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Вилкове, Одеської області. Онлайн табло Вилкове на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Данний автовокзал приймає автобуси за 6 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 8 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населенних пунктів як Одеса, Кілія, Білгород-Дністровський, Херсон та Київ.

Автовокзал Вилкове не працює цілодобово. У проміжку часу з 22:30 по 04:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 6 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 04:30 за маршрутом Вилкове — Одеса. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 22:22 за напрямком Одеса — Кілія. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 6 годин і 8 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Адреса автовокзалу: - (показати на карті)

5 5 2453
×

Вилкове — Одеса 04:30, 11:50
Київ — Кілія 06:25, 07:10
Вилкове — Білгород-Дністровський 06:30
Вилкове — Херсон 07:50
Кілія — Київ 17:55
Одеса — Кілія 22:22

Автовокзал, Вилково расписание движения автобусов

Автовокзал Вилково, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала

Автовокзал (автостанція) Вилкове

Сусідні автовокзали: автовокзал Кілія Одеської області (26 км), автовокзал Татарбунари Одеської області (48 км), автовокзал Ізмаїл Одеської області (59 км), автовокзал Арциз Одеської області (67 км), автовокзал Болград Одеської області (83 км).