Розклад руху автобусів Градизьк
На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Градизьк, Полтавської області. Онлайн табло Градизьк на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 26 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 34 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Кременчук: Недогарки, Піщане, Полтава: Глобине, В.Кринки, Кременчук, Мозоліївка: Кагамлик, Пронозівка, Броварки: Кагамлик, Кирияківка, Київ: Золотоноша, Бориспіль, Глобине та Миргород: Глобине, Хорол.
зверніть увагу | |
Світловодськ — Київ: Золотоноша, Бориспіль | 05:20 |
---|---|
Градизьк — Полтава: Глобине, В.Кринки | 05:30, 09:20 |
Градизьк — Кременчук: Недогарки, Піщане | 06:25, 07:00, 09:20, 17:05 |
Градизьк — Глобине | 07:00 |
Кременчук — Полтава: Глобине, В.Кринки | 07:20 |
Горішні Плавні — Миргород: Глобине, Хорол | 07:35 |
Лубни — Кременчук | 08:00, 09:30 |
Полтава — Черкаси: Бугаївка, Липове, Іркліїв | 09:05 |
Лубни — Дніпро: Кременчук, Кам’янське | 10:40 |
Кам’янське — Миргород: Семенівка, Хорол | 10:50 |
Кременчук — Мозоліївка: Кагамлик, Пронозівка | 11:00, 17:40 |
Полтава — Кременчук | 11:15, 17:20 |
Миргород — Кривий Ріг: Кременчук, Олександрія | 11:30 |
Кременчук — Броварки: Кагамлик, Кирияківка | 12:20, 15:55 |
Кременчук — Лубни: Глобине, Хорол | 12:50 |
Кременчук — Полтава: Глобине, Манжелія | 14:00 |
Дніпро — Лубни: Глобине, Хорол | 14:05 |
Кременчук — Святилівка: Броварки, Бугаївка | 14:05 |
Кременчук — Лубни: Оболонь, Оржиця | 14:15 |
Горішні Плавні — Черкаси: Іркліїв | 15:00 |
Кривий Ріг — Миргород: Глобине, Хорол | 15:15 |
Миргород — Горішні Плавні (Горішні Плавні) | 16:25 |
Градизьк — Кропивницький (Інгульськ) | 16:40 |
Миргород — Кам’янське (Кам'янське) | 16:45 |
Київ — Світловодськ | 17:30 |
Черкаси — Полтава: Кременчук | 18:00 |
Довідкова інформація
Автовокзал Градизьк не працює цілодобово. У проміжку часу з 18:00 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 11 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 05:20 за маршрутом Світловодськ — Київ: Золотоноша, Бориспіль. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 18:00 за напрямком Черкаси — Полтава: Кременчук. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 11 годин і 20 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Київська, 40/56. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції.
Контакти та адреса розташування
Адреса автовокзалу:
вул. Київська, 40/56
Телефон для довідок:
0536534368
, 0937922513
Сусідні автовокзали: автовокзал Світловодськ (~21 км), автовокзал Кременчук (~29 км), автовокзал Чигирин (~38 км), автовокзал Семенівка (Полтавська обл.) (~42 км), автовокзал Горішні Плавні (~45 км).
Автовокзал Градижск, расписание движения автобусов
Автовокзал Градижск, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.