Розклад руху автобусів Хоростків

Хоростків — Тернопіль 06:30
Увисла — Тернопіль 06:30
Тернопіль — Увисла 11:40
Тернопіль — Хоростків 12:10
Увисла — Тернопіль (Пт,Нд) 13:30
Хоростків — Тернопіль (Пт,Нд) 15:00
Тернопіль — Увисла (Пт,Нд) 16:00
Тернопіль — Хоростків (Пт,Нд) 17:10

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Хоростків

4.5 5 1 3059

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Хоростків , Тернопільської області. Онлайн табло Хоростків на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 8 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 8 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Тернопіль, Увисла, Хоростків, Тернопіль (Пт,Нд), Увисла (Пт,Нд) та Хоростків (Пт,Нд).

Біля автовокзалу знаходиться: нічний клуб, дискотека "кактус", кав'ярня "джунглі" і адвокатське бюро, юридична консультація "нотаріус".

Автовокзал Хоростків не працює цілодобово. У проміжку часу з 17:30 по 06:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 13 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 06:30 за маршрутом Хоростків — Тернопіль. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 17:10 за напрямком Тернопіль — Хоростків (Пт,Нд). Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 13 годин і 20 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Незалежності, 78. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції.

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. Незалежності, 78
Телефон для довідок: 0355751280

Сусідні автовокзали: автовокзал Копичинці Тернопільської області (13 км), автовокзал Теребовля Тернопільської області (20 км), автовокзал Гусятин Тернопільської області (25 км), автовокзал Підволочиськ Тернопільської області (38 км), автовокзал Бучач Тернопільської області (42 км).

Автовокзал Хоростков, расписание движения автобусов

Автовокзал Хоростков, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.