Розклад руху автобусів Піщанка


На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Піщанка, Вінницької області. Онлайн табло Піщанка на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 2 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 8 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Вінниця та Гайсин.

зверніть увагу
Піщанка — Вінниця 05:00, 06:40, 10:00, 11:00, 12:00, 14:40, 16:20
Піщанка — Гайсин 12:30

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Піщанка

Автовокзал Піщанка не працює цілодобово. У проміжку часу з 16:30 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 12 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 05:00 за маршрутом Піщанка — Вінниця. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 16:20 за напрямком Піщанка — Вінниця. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 12 годин і 40 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Кошового, 10. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції.

Біля автовокзалу знаходиться: пошта "Нова Пошта №1"; невеликий пам'ятник видатним людям "Жертвам політичних репресій"; бібліотека "Піщанська центральна районна бібліотека" та поліклініка "Піщанська центральна районна лікарня".

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. Кошового, 10
Телефон для довідок: 0434921109

Сусідні автовокзали: автовокзал Крижопіль (~19 км), автовокзал Чечельник (~36 км), автовокзал Вапнярка (~38 км), автовокзал Тростянець (~42 км), автовокзал Томашпіль (~46 км).

Автовокзал Песчанка, расписание движения автобусов

Автовокзал Песчанка, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.