Розклад руху автобусів Світязь

Рівне – Пульмо 13:50
Рівне – Гаївка, санаторій «Лісова пісня» 21:25

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Світязь

4.5 5 1 5784

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Світязь , Волинської області. Онлайн табло Світязь на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 2 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 2 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як .

Біля автовокзалу знаходиться: аптека "Аптека" і палац культури, будинок культури, клуб в селі "Будинок культури".

Автовокзал Світязь не працює цілодобово. У проміжку часу з 21:30 по 13:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 16 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 13:50 за маршрутом Рівне – Пульмо. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 21:25 за напрямком Рівне – Гаївка, санаторій «Лісова пісня». Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 16 годин і 25 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою смт. Світязь. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: смт. Світязь

Сусідні автовокзали: автовокзал Шацьк Волинської області (5 км), автовокзал Любомль Волинської області (33 км), автовокзал Луків Волинської області (44 км), автовокзал Ратне Волинської області (51 км), автовокзал Турійськ Волинської області (65 км).

Автовокзал Свитязь, расписание движения автобусов

Автовокзал Свитязь, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .