Розклад руху автобусів Світязь

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Світязь, Волинської області. Онлайн табло Світязь на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Данний автовокзал приймає автобуси за 2 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 2 маршрути. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населенних пунктів як та .

Автовокзал Світязь не працює цілодобово. У проміжку часу з 21:30 по 13:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 16 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 13:50 за маршрутом Рівне – Пульмо. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 21:25 за напрямком Рівне – Гаївка, санаторій «Лісова пісня». Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 16 годин і 25 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою смт. Світязь. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Адреса автовокзалу: смт. Світязь (показати на карті)

5 5 5670
×

Рівне – Пульмо 13:50
Рівне – Гаївка, санаторій «Лісова пісня» 21:25

Автовокзал, Свитязь расписание движения автобусов

Автовокзал Свитязь, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала

Автовокзал (автостанція) Світязь

Сусідні автовокзали: автовокзал Шацьк Волинської області (5 км), автовокзал Любомль Волинської області (33 км), автовокзал Луків Волинської області (44 км), автовокзал Ратне Волинської області (51 км), автовокзал Турійськ Волинської області (65 км).