Розклад руху автобусів Дніпрорудне

Одеса — Запоріжжя 05:10
Запоріжжя — Кишинів (Мол) (Пн,Ср,Сб) 08:29
Кишинів (Мол) — Запоріжжя (Вт,Пт,Нд) 15:45
Херсон — Запоріжжя 15:45
Сніжне — Енергодар 17:50
Дніпропетровськ — Енергодар 18:13, 21:00
Харків — Кам'янка-Дніпровська 19:06
Запоріжжя — Одеса 19:15
Дніпропетровськ — Кам'янка-Дніпровська 19:20

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Дніпрорудне

4.5 5 1 1611

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Дніпрорудне , Запорізької області. Онлайн табло Дніпрорудне на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 9 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 10 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Енергодар, Запоріжжя, Кишинів (Мол) (Пн,Ср,Сб), Запоріжжя (Вт,Пт,Нд), Кам'янка-Дніпровська та Одеса.

Автовокзал Дніпрорудне не працює цілодобово. У проміжку часу з 21:00 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 8 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 05:10 за маршрутом Одеса — Запоріжжя. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 21:00 за напрямком Дніпропетровськ — Енергодар. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 8 годин і 10 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Комсомольська, 8. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції.

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. Комсомольська, 8
Телефон для довідок: 0617562761

Сусідні автовокзали: автовокзал Енергодар Запорізької області (29 км), автовокзал Марганець Дніпропетровської області (42 км), автовокзал Кам'янка-Дніпровська Запорізької області (46 км), автовокзал Запоріжжя Запорізької області (49 км), автовокзал Запоріжжя АС-3 Запорізької області (50 км).

Автовокзал Днепрорудное, расписание движения автобусов

Автовокзал Днепрорудное, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.