Розклад руху автобусів Попільня


На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Попільня, Житомирської області. Онлайн табло Попільня на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 5 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 8 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Ружин, Житомир, Біла Церква, Київ та Вінниця.

зверніть увагу
Біла Церква — Житомир 07:25, 14:25
Київ — Ружин 11:15, 12:15, 19:55
Житомир — Біла Церква 11:22
Вінниця — Київ 11:55
Київ — Вінниця 18:03

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Попільня

Автовокзал Попільня не працює цілодобово. У проміжку часу з 20:00 по 07:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 11 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 07:25 за маршрутом Біла Церква — Житомир. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 19:55 за напрямком Київ — Ружин. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 11 годин і 30 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Радянська, 38. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції.

Біля автовокзалу знаходиться: залізнична станція, вокзал "Попільня"; ресторан (не фаст-фуд) "Корона"; кав’ярня "Корона" та бібліотека "Публічна бібліотека".

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. Радянська, 38
Телефон для довідок: 0413725556

Сусідні автовокзали: автовокзал Сквира (~28 км), автовокзал Андрушівка (~33 км), автовокзал Фастів (~37 км), автовокзал Коростишів (~50 км), автовокзал Біла Церква (~51 км).

Автовокзал Попельня, расписание движения автобусов

Автовокзал Попельня, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.