Розклад руху автобусів Володарськ-Волинський

Київ — Олевськ 17:15, 21:20
Київ — Іршанськ (Пт-Пн) 20:00

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Володарськ-Волинський

4.5 5 1 3691

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Володарськ-Волинський , Житомирської області. Онлайн табло Володарськ-Волинський на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 2 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 3 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Олевськ та Іршанськ (Пт-Пн).

Автовокзал Володарськ-Волинський не працює цілодобово. У проміжку часу з 21:30 по 17:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 19 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 17:15 за маршрутом Київ — Олевськ. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 21:20 за напрямком Київ — Олевськ. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 19 годин і 55 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Контакти та адреса розташування

Сусідні автовокзали: автовокзал Житомир Житомирської області (41 км), автовокзал Житомир АС-2 Житомирської області (42 км), автовокзал Коростишів Житомирської області (54 км), автовокзал Радомишль Житомирської області (58 км), автовокзал Новоград-Волинський Житомирської області (60 км).

Автовокзал Володарск-Волынский, расписание движения автобусов

Автовокзал Володарск-Волынский, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .