Автовокзал Інгулець — розклад руху автобусів

Інгулець — Дніпропетровськ 04:30, 05:00, 06:30, 12:20, 15:00

Довідкова інформація

Автовокзал Інгулець

4.5 5 1 1671

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автовокзалу Інгулець , Дніпропетровської області. Онлайн табло Інгулець на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 1 напрямками. В загальному через автовокзал проходить 5 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Дніпропетровськ.

Автовокзал Інгулець не працює цілодобово. У проміжку часу з 15:00 по 04:30 автовокзал не працює. Цей проміжок становить 13 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автовокзалу о 04:30 за маршрутом Інгулець — Дніпропетровськ. Останній міжміський автобус відправляється з автовокзалу о 15:00 за напрямком Інгулець — Дніпропетровськ. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 13 годин і 30 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. 50річчя Жовтня, 36. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автовокзалу.

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. 50річчя Жовтня, 36
Телефон для довідок: 0564222323

Сусідні автовокзали: автовокзал Кривий Ріг АС-2 Дніпропетровської області (29 км), автовокзал Казанка Миколаївської області (30 км), автовокзал Кривий Ріг АС-1 Дніпропетровської області (33 км), автовокзал Апостолове Дніпропетровської області (41 км), автовокзал Велика Олександрівка Херсонської області (42 км).

Автовокзал Ингулец, расписание движения автобусов

Автовокзал Ингулец, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.