Розклад руху автобусів Понінка


На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Понінка, Хмельницької області. Онлайн табло Понінка на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 2 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 4 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Хмельницький та Кам'янець-Подільський.

зверніть увагу
Понінка — Хмельницький 05:00, 08:55, 14:35
Понінка — Кам'янець-Подільський 07:40

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Понінка

Автовокзал Понінка не працює цілодобово. У проміжку часу з 15:00 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 14 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 05:00 за маршрутом Понінка — Хмельницький. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 14:35 за напрямком Понінка — Хмельницький. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 14 годин і 25 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Біля автовокзалу знаходиться: пошта "Нова Пошта №1"; аптека "ФОП Шудрак І.Ю." та аптека "Аптека оптовых цен".

Сусідні автовокзали: автовокзал Полонне (~9 км), автовокзал Баранівка (~16 км), автовокзал Шепетівка (~36 км), автовокзал Чуднів (~45 км), автовокзал Новоград-Волинський (~46 км).

Автовокзал Понинка, расписание движения автобусов

Автовокзал Понинка, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .