Автовокзал Баранівка — розклад руху автобусів

Новоград-Волинський — Кам'янець-Подільський 12:00
Київ — Першотравенськ 12:37
Хмельницький — Житомир 12:50
Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський 14:00

Довідкова інформація

Автовокзал Баранівка

4.5 5 1 14227

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автовокзалу Баранівка , Житомирської області. Онлайн табло Баранівка на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 4 напрямками. В загальному через автовокзал проходить 4 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Кам'янець-Подільський, Першотравенськ, Житомир та Новоград-Волинський.

Біля автовокзалу знаходиться: аптека "Аптека" і фаст-фуд "Pizza city".

Автовокзал Баранівка не працює цілодобово. У проміжку часу з 14:00 по 12:00 автовокзал не працює. Цей проміжок становить 22 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автовокзалу о 12:00 за маршрутом Новоград-Волинський — Кам'янець-Подільський. Останній міжміський автобус відправляється з автовокзалу о 14:00 за напрямком Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 22 годин і 0 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Дзержинського, 5. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автовокзалу.

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. Дзержинського, 5
Телефон для довідок: 0414442023

Сусідні автовокзали: автовокзал Понінка Хмельницької області (16 км), автовокзал Полонне Хмельницької області (24 км), автовокзал Новоград-Волинський Житомирської області (33 км), автовокзал Чуднів Житомирської області (42 км), автовокзал Шепетівка Хмельницької області (48 км).

Автовокзал Барановка, расписание движения автобусов

Автовокзал Барановка, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.