Розклад руху автобусів Доманівка


На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Доманівка, Миколаївської області. Онлайн табло Доманівка на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 7 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 8 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Миколаїв, Мінськ (Біл) (кр Вт,Чт), Маринівка, Сирове, Чернівці та Севастополь.

зверніть увагу
Київ — Миколаїв 06:10, 16:40
Миколаїв — Мінськ (Біл) (кр Вт,Чт) 11:40
Мінськ (Біл) — Миколаїв 13:50
Одеса — Маринівка 14:25
Одеса — Сирове 18:50
Севастополь — Чернівці 20:33
Чернівці — Севастополь 23:30

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Доманівка

Автовокзал Доманівка не працює цілодобово. У проміжку часу з 23:30 по 06:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 6 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 06:10 за маршрутом Київ — Миколаїв. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 23:30 за напрямком Чернівці — Севастополь. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 6 годин і 40 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Радянської Армії, 1. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції.

Біля автовокзалу знаходиться: банк або кредитна спілка "Ощадбанк".

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. Радянської Армії, 1
Телефон для довідок: 0515291250

Сусідні автовокзали: автовокзал Вознесенськ (~26 км), автовокзал Врадіївка (~42 км), автовокзал Первомайськ (Миколаївська обл.) (~48 км), автовокзал Любашівка (~60 км), автовокзал Криве Озеро (~61 км).

Автовокзал Доманевка, расписание движения автобусов

Автовокзал Доманевка, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.