Розклад руху автобусів Єланець


На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Єланець, Миколаївської області. Онлайн табло Єланець на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 6 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 6 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Новомар'ївка, Миколаїв, Кривий Ріг, Київ та Генічеськ.

зверніть увагу
Миколаїв — Новомар'ївка 08:50
Інгульськ — Миколаїв 10:50
Одеса — Кривий Ріг 12:00
Генічеськ — Київ 14:00
Черкаси — Миколаїв 14:05
Київ — Генічеськ 20:15

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Єланець

Автовокзал Єланець не працює цілодобово. У проміжку часу з 20:30 по 08:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 12 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 08:50 за маршрутом Миколаїв — Новомар'ївка. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 20:15 за напрямком Київ — Генічеськ. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 12 годин і 35 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Біля автовокзалу знаходиться: банкомат або автомат самообслуговування "Райффайзен БАНК АВАЛЬ"; банк або кредитна спілка "ПриватБанк"; кав’ярня "Експрес"; банкомат або автомат самообслуговування "ПриватБанк"; місце проведення релігійних обрядів та ритуалів "Капличка Святителя Миколая Чудотворця"; кав’ярня "Ольга" та аптека "Аптека №1".

Сусідні автовокзали: автовокзал Возсіятське (~20 км), автовокзал Вознесенськ (~42 км), автовокзал Нова Одеса (~43 км), автовокзал Бобринець (~47 км), автовокзал Новий Буг (~49 км).

Автовокзал Еланец, расписание движения автобусов

Автовокзал Еланец, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .