Розклад руху автобусів Возсіятське


На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Возсіятське, Миколаївської області. Онлайн табло Возсіятське на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 4 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 5 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Миколаїв, Коблеве та Кривий Ріг.

зверніть увагу
Суми — Коблеве 07:30
Інгульськ — Миколаїв 09:51, 16:00
Одеса — Кривий Ріг 12:26
Черкаси — Миколаїв 13:35

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Возсіятське

Автовокзал Возсіятське не працює цілодобово. У проміжку часу з 16:00 по 07:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 15 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 07:30 за маршрутом Суми — Коблеве. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 16:00 за напрямком Інгульськ — Миколаїв. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 15 годин і 30 хвилин. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Біля автовокзалу знаходиться: азс "WOG" та кав’ярня "Експрес".

Сусідні автовокзали: автовокзал Єланець (~20 км), автовокзал Новий Буг (~30 км), автовокзал Баштанка (~38 км), автовокзал Бобринець (~44 км), автовокзал Нова Одеса (~48 км).

Автовокзал Воссиятское, расписание движения автобусов

Автовокзал Воссиятское, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .