Розклад руху автобусів Любомль
На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Любомль, Волинської області. Онлайн табло Любомль на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 105 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 181 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Луцьк, Шацькі озера, Черемошна Воля, Ковель, Лісова Пісня, Луцьк ч/з Володимир, Пульмо та Рівне.
зверніть увагу | |
Любомль — Холм (Пол) | 03:00, 21:00 |
---|---|
Шацькі озера — Луцьк | 04:50, 07:30, 08:35, 09:40, 10:30, 11:10, 11:30, 11:50, 12:20, 12:40, 12:55, 14:10, 15:10, 15:25, 16:10, 16:25, 17:05, 18:00 |
Світязь — Тернопіль | 05:10, 15:50 |
Київ — Шацьк | 05:15 |
Мельники — Луцьк | 05:45, 17:40 |
Лісова Пісня — Львів | 05:50, 11:35 |
Ковель — Грабове | 05:55 |
Заболоття — Луцьк | 06:00 |
Хрипськ — Луцьк | 06:10 |
Шацьк — Нововолинськ | 06:30, 15:40 |
Пульмо — Луцьк | 06:30, 17:20 |
Бережці — Пулемець | 06:40 |
Гуща — Луцьк | 06:50 |
Володимир — Берестя (Біл) | 06:59 |
Любомль — Замосць (Пол) | 07:00, 16:00 |
Сокіл — Луцьк ч/з Ковель | 07:00 |
Шацьк — Тернопіль | 07:00 |
Ковель — Висоцьк | 07:05 |
Нововолинськ — Світязь | 07:10 |
Любомль — Ковель | 07:20, 09:10, 18:20 |
Володимир — Сокіл | 07:20, 12:50 |
Лісова Пісня — Нововолинськ | 07:25, 16:25 |
Ковель — Шацькі озера | 07:30, 09:55 |
Гуменці — Борове | 07:40 |
Луцьк — Лісова Пісня | 07:40, 09:50, 13:50 |
Ковель — Сокіл | 07:50 |
Забужжя — Луцьк ч/з Ковель | 07:50 |
Нововолинськ — Шацькі озера | 07:55, 17:40 |
Лісова Пісня — Рівне | 08:05 |
Любомль — Луцьк | 08:15, 10:15 |
Пульмо — Нововолинськ | 08:15, 17:55 |
Луцьк — Світязь | 08:25, 17:20 |
Любомль — Підгородне | 08:25 |
Любомль — Крушинець | 08:30 |
Смоляри — Нововолинськ | 08:40 |
Володимир — Шацькі озера | 08:40, 17:55 |
Луцьк — Шацькі озера | 08:50, 09:00, 09:35, 10:10, 10:50, 11:05, 11:20, 11:50, 12:15, 13:10, 13:35, 18:35, 19:05, 19:40, 20:50, 21:05 |
Висоцьк — Луцьк ч/з Ковель | 08:50 |
Луцьк — Гряда ч/з Володимир | 08:55 |
Шацькі озера — Луцьк ч/з Володимир | 09:00, 13:55, 19:20 |
Любомль — Лисняки | 09:05 |
Любомль — Забужжя | 09:30, 11:15 |
Пулемець — Луцьк ч/з Ковель | 09:35 |
Рівне — Шацькі озера | 09:40 |
Борове — Луцьк ч/з Ковель | 09:50 |
Любомль — Володимир | 10:00 |
Крушинець — Луцьк | 10:03, 13:10 |
Пульмо — Луцьк ч/з Ковель | 10:05 |
Світязь — Львів | 10:10 |
Любомль — Заболоття | 10:15 |
Нововолинськ — Шацьк | 10:35, 19:08 |
Луцьк — Пульмо | 10:40, 17:10, 18:45 |
Світязь — Рівне | 10:40, 14:45, 17:25 |
Любомль — Черемошна Воля | 10:45, 13:40, 15:45, 19:30 |
Шацькі озера — Нововолинськ | 10:50, 19:40 |
Тернопіль — Світязь | 11:25, 19:10 |
Гряда — Луцьк | 11:25, 14:25, 16:35 |
Нововолинськ — Лісова Пісня | 11:35, 19:40 |
Івано-Франківськ — Шацьк | 12:10 |
Шацькі озера — Ковель | 12:30 |
Берестя (Біл) — Львів | 12:38 |
Луцьк — Гряда | 12:40, 14:50 |
Рівне — Пульмо | 12:50 |
Луцьк — Мельники | 13:00, 17:50 |
Шацькі озера — Володимир | 13:30, 19:00 |
Львів — Берестя (Біл) | 13:30 |
Лісова Пісня — Луцьк | 13:35, 16:45, 20:40 |
Любомль — Борове | 14:00 |
Рівне — Світязь | 14:05, 22:20 |
Любомль — Городно | 14:10 |
Нововолинськ — Пульмо | 14:15, 21:00 |
Любомль — Грабове | 14:20 |
Пулемець — Бережці | 14:30 |
Любомль — Луцьк ч/з Підгородне | 15:10 |
Шацьк — Івано-Франківськ | 15:10 |
Пулемець — Ковель | 15:15 |
Луцьк — Хрипськ | 15:35 |
Нововолинськ — Смоляри | 15:40 |
Луцьк — Висоцьк | 15:50 |
Луцьк — Світязь ч/з Володимир | 15:55 |
Луцьк — Прип'ять | 16:10 |
Львів — Лісова Пісня | 16:40, 21:35 |
Луцьк — Пулемець | 16:45 |
Володимир — Гряда | 16:55 |
Любомль — Сокіл | 17:05 |
Городно — Володимир | 17:10 |
Луцьк — Крушинець | 17:20 |
Луцьк — Борове | 17:30 |
Висоцьк — Ковель | 17:40 |
Любомль — Чорноплеси | 17:45 |
Луцьк — Вербівка | 18:10 |
Любомль — Лісова Пісня | 18:15 |
Ковель — Бережці | 18:30 |
Пульмо — Рівне | 18:30 |
Берестя (Біл) — Володимир | 18:35 |
Луцьк — Забужжя | 19:15 |
Грабове — Луцьк | 19:35 |
Шацьк — Київ | 19:40 |
Борове — Гуменці | 19:45 |
Луцьк — Заболоття | 19:50 |
Луцьк — Сокіл | 20:00 |
Луцьк — Гуща | 20:20 |
Рівне — Лісова Пісня | 20:20 |
Світязь — Луцьк | 20:35 |
Тернопіль — Шацьк | 22:00 |
Довідкова інформація
Автовокзал Любомль не працює цілодобово. У проміжку часу з 22:30 по 03:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 4 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 03:00 за маршрутом Любомль — Холм (Пол). Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 22:20 за напрямком Рівне — Світязь. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 4 годин і 40 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Вокзальна, 36 . На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції.
Біля автовокзалу знаходиться: залізнична станція, вокзал "Любомль" та магазин морозива або кафе-морозиво "Левчук С. В.".
Контакти та адреса розташування
Адреса автовокзалу:
вул. Вокзальна, 36
Телефон для довідок:
0337724439
Сусідні автовокзали: автовокзал Луків (~21 км), автовокзал Світязь (~33 км), автовокзал Турійськ (~37 км), автовокзал Володимир (~46 км), автовокзал Ковель (~47 км).
Автовокзал Любомль, расписание движения автобусов
Автовокзал Любомль, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.