Розклад руху автобусів Світязь


На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Світязь, Волинської області. Онлайн табло Світязь на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 2 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 2 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як .

зверніть увагу
Рівне – Пульмо 13:50
Рівне – Гаївка, санаторій «Лісова пісня» 21:25

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Світязь

Автовокзал Світязь не працює цілодобово. У проміжку часу з 21:30 по 13:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 16 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 13:50 за маршрутом Рівне – Пульмо. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 21:25 за напрямком Рівне – Гаївка, санаторій «Лісова пісня». Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 16 годин і 25 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою смт. Світязь. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Біля автовокзалу знаходиться: невеликий пам'ятник видатним людям "Братська могила радянських воїнів"; заклади центральної влади "Адміністрація Шацького НПП"; міська ратуша "Світязька сільська рада"; аптека "Аптека"; палац культури "Будинок культури" та бібліотека "Бібліотека-філія с. Світязь".

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: смт. Світязь

Сусідні автовокзали: автовокзал Шацьк (~5 км), автовокзал Любомль (~33 км), автовокзал Луків (~44 км), автовокзал Ратне (~51 км), автовокзал Турійськ (~65 км).

Автовокзал Свитязь, расписание движения автобусов

Автовокзал Свитязь, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала .