Розклад руху автобусів Баранівка

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Баранівка, Житомирської області. Онлайн табло Баранівка на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Данний автовокзал приймає автобуси за 4 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 4 маршрути. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населенних пунктів як Кам'янець-Подільський, Першотравенськ, Житомир, Новоград-Волинський та .

Автовокзал Баранівка не працює цілодобово. У проміжку часу з 14:00 по 12:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 22 години. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 12:00 за маршрутом Новоград-Волинський — Кам'янець-Подільський. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 14:00 за напрямком Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 22 годин і 0 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Дзержинського, 5. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції Баранівка.

Адреса автовокзалу: вул. Дзержинського, 5 (показати на карті)
Телефон для довідок: 0414442023

5 5 13880
×

Новоград-Волинський — Кам'янець-Подільський 12:00
Київ — Першотравенськ 12:37
Хмельницький — Житомир 12:50
Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський 14:00

Автовокзал, Барановка расписание движения автобусов

Автовокзал Барановка, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за этим телефоном: 0414442023

Автовокзал (автостанція) Баранівка

Сусідні автовокзали: автовокзал Понінка Хмельницької області (16 км), автовокзал Полонне Хмельницької області (24 км), автовокзал Новоград-Волинський Житомирської області (33 км), автовокзал Чуднів Житомирської області (42 км), автовокзал Шепетівка Хмельницької області (48 км).