Розклад руху автобусів Баранівка

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Баранівка, Житомирської області. Онлайн табло Баранівка на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Данний автовокзал приймає автобуси за 4 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 4 маршрути. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населенних пунктів як Кам'янець-Подільський, Першотравенськ, Житомир, Новоград-Волинський та .

Біля автовокзалу знаходиться: фонтан, водограй, аптека, фаст-фуд "Pizza city".

Автовокзал Баранівка не працює цілодобово. У проміжку часу з 14:00 по 12:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 22 години. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 12:00 за маршрутом Новоград-Волинський — Кам'янець-Подільський. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 14:00 за напрямком Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 22 годин і 0 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Дзержинського, 5. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції Баранівка.

Для уточнення інформації рекомендуємо телефонувати за довідковими телефонами вказаними нижче.

Адреса автовокзалу: вул. Дзержинського, 5 відкрити карту
Телефон для довідок: 0414442023

552630
Новоград-Волинський — Кам'янець-Подільський12:00
Київ — Першотравенськ12:37
Хмельницький — Житомир12:50
Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський14:00

Автовокзал, Барановка расписание движения автобусов

Автовокзал Барановка, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за этим телефоном: 0414442023

Баранівка

Сусідні автовокзали: автовокзал Понінка Хмельницької області (16 км), автовокзал Полонне Хмельницької області (24 км), автовокзал Новоград-Волинський Житомирської області (33 км), автовокзал Чуднів Житомирської області (42 км), автовокзал Шепетівка Хмельницької області (48 км).