Розклад руху автобусів Баштанка


На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Баштанка, Миколаївської області. Онлайн табло Баштанка на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Даний автовокзал приймає автобуси за 5 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 8 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населених пунктів як Дніпро, Миколаїв та Луганськ.

зверніть увагу
Одеса — Дніпро 01:25, 13:35, 14:55
Миколаїв — Луганськ 06:35
Донецьк — Миколаїв 06:40
Луганськ — Миколаїв 07:40, 18:01
Інгульськ — Миколаїв 16:55

Довідкова інформація

Автовокзал (автостанція) Баштанка

Автовокзал Баштанка не працює цілодобово. У проміжку часу з 18:30 по 01:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 6 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 01:25 за маршрутом Одеса — Дніпро. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 18:01 за напрямком Луганськ — Миколаїв. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 7 годин і 24 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Ворошилова. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції.

Біля автовокзалу знаходиться: автобусна станція, автовокзал "Автовокзал".

Контакти та адреса розташування

Адреса автовокзалу: вул. Ворошилова
Телефон для довідок: 0515821131

Сусідні автовокзали: автовокзал Новий Буг (~31 км), автовокзал Возсіятське (~38 км), автовокзал Нова Одеса (~52 км), автовокзал Єланець (~54 км), автовокзал Миколаїв (~60 км).

Автовокзал Баштанка, расписание движения автобусов

Автовокзал Баштанка, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за телефоном для справок.